Opleidingsadviescommissie Wiskunde, P.O.Box 80010, NL-3508 TA Utrecht, telephone +31 30 253 1430, fax +31 30 251 8394, e-mail G.R.Cavalcanti@uu.nl |
Home  ||   Samenstelling  ||   Agenda & Notulen  ||   Oudleden  ||   Adres  ||   Werkwijze |
Frits Beukers (Voorzitter, lid bachelor & master OC, F.Beukers@uu.nl) |
Yuri Kuznetsov (kuznet@math.uu.nl) |
Jaap van Oosten (Secretaris examencommissie, J.vanOosten@uu.nl) |
Steven Wepster (s.a.wepster@gmail.com) |
Aldo Witte (AiO, G.A.Witte@uu.nl) |
Michael van der Hoogenband (Master student en Master OC, michael@vdhoogenband.nl) |
Babette deWolff (Master student bajdewolff@gmail.com) |
Maud Nabben (Derdejaars en Bachelor OC, maud.nabben@hotmail.com) |
Laura Deen (Tweedejaars, laura.deen@hotmail.com) |
Aline Schep (Tweedejaars, a.u.schep@students.uu.nl) |
Barbara van den Berg (Onderwijs manager, B.N.vandenBerg@uu.nl) |
Thijs Ruijgrok (Onderwijs manager, ruijgrok@math.uu.nl) |
Marian Brands (Studiebegeleider, M.M.Brands@uu.nl) |
Johan van de Leur (Coördinator masteronderwijs, J.W.vandeLeur@uu.nl) |
Jan Hogendijk (Onderwijsdirecteur, J.P.Hogendijk@uu.nl) |
Felix Beckebanze (AiO, f.beckebanze@uu.nl) |
Gil Cavalcanti (Voorzitter, lid bachelor & master OC, G.R.Cavalcanti@uu.nl) |
Yuri Kuznetsov (kuznet@math.uu.nl) |
Jaap van Oosten (Secretaris examencommissie, J.vanOosten@uu.nl) |
Steven Wepster (s.a.wepster@gmail.com) |
Michael van der Hoogenband (Master student en Master OC, michael@vdhoogenband.nl) |
Babette deWolff (Master student bajdewolff@gmail.com) |
Mimmo Lentz (Derdejaars mimmolentz@hotmail.com) |
Wim Mol (Tweedejaars en Bachelor OC wimgmol@gmail.com) |
Hanneke Valkenburg (Eerstejaars hvalkenburg@outlook.com) |
Barbara van den Berg (Onderwijs manager, B.N.vandenBerg@uu.nl) |
Thijs Ruijgrok (Onderwijs manager, ruijgrok@math.uu.nl) |
Marian Brands (Studiebegeleider, M.M.Brands@uu.nl) |
Johan van de Leur (Coördinator masteronderwijs, J.W.vandeLeur@uu.nl) |
Jan Hogendijk (Onderwijsdirecteur, J.P.Hogendijk@uu.nl) |
Gil Cavalcanti (Voorzitter, lid bachelor & master OC, G.R.Cavalcanti@uu.nl) |
Yuri Kuznetsov (kuznet@math.uu.nl) |
Jaap van Oosten (Secretaris examencommissie, J.vanOosten@uu.nl) |
Steven Wepster (s.a.wepster@gmail.com) |
Bas Jacobs (Master student en Master OC, basjacobs93@gmail.com) |
Ugur Yikilmaz (Master student u.u.yikilmaz@students.uu.nl) |
Michael van der Hoogenband (derdejaars michael@vdhoogenband.nl) |
Mimmo Lentz (tweedejaars en Bachelor OC mimmolentz@hotmail.com) |
Erik Versteegen (eerstejaars e.j.versteegen@students.uu.nl) |
Barbara van den Berg (Onderwijs manager, B.N.vandenBerg@uu.nl) |
Thijs Ruijgrok (Onderwijs manager, ruijgrok@math.uu.nl) |
Marian Brands (Studiebegeleider, M.M.Brands@uu.nl) |
Johan van de Leur (Coördinator masteronderwijs, J.W.vandeLeur@uu.nl) |
Jan Hogendijk (Onderwijsdirecteur, J.P.Hogendijk@uu.nl) |
Gil Cavalcanti (Voorzitter, lid bachelor & master OC, G.R.Cavalcanti@uu.nl) |
Yuri Kuznetsov (kuznet@math.uu.nl) |
Jaap van Oosten (Secretaris examencommissie, J.vanOosten@uu.nl) |
Sanjay Ramawadh (AiO, S.D.Ramawadh@uu.nl) |
Steven Wepster (s.a.wepster@gmail.com) |
Merlijn Staps (Master student en Master OC, m.staps@students.uu.nl) |
Ugur Yikilmaz (Master student u.u.yikilmaz@students.uu.nl) |
Jurriaan Parie (derdejaars jfparie@me.com) |
Jip van Steen (tweedejaars J.E.vanSteen@students.uu.nl) |
Mimmo Lentz (eerstejaars en Bachelor OC mimmolentz@hotmail.com) |
Barbara van den Berg (Onderwijs manager, B.N.vandenBerg@uu.nl) |
Marian Brands (Studiebegeleider, M.M.Brands@uu.nl) |
Johan van de Leur (Coördinator masteronderwijs, J.W.vandeLeur@uu.nl) |
Rob Bisseling (Onderwijsdirecteur, R.H.Bisseling@uu.nl) |
Gil Cavalcanti (Voorzitter, lid bachelor & master OC, G.R.Cavalcanti@uu.nl) |
Karma Dajani (k.dajani1@uu.nl) |
Heinz Hanßmann (H.Hanssmann@uu.nl) |
Jaap van Oosten (Secretaris examencommissie, J.vanOosten@uu.nl) |
Sanjay Ramawadh (AiO, S.D.Ramawadh@uu.nl) |
Huibert het Lam (Master student en Master OC, h.hetlam@students.uu.nl) |
Linda Weerts (derdejaars en Bachelor OC, L.A.J.Weerts@students.uu.nl) |
Wouter Uijens (derdedejaars TWINInfo, W.R.Uijens@students.uu.nl) |
Jurriaan Parie (tweedejaars J.Parie@students.uu.nl) |
Jip van Steen (eerstejaars J.E.vanSteen@students.uu.nl) |
Barbara van den Berg (Onderwijs manager, B.N.vandenBerg@uu.nl) |
Marian Brands (Studiebegeleider, M.M.Brands@uu.nl) |
Johan van de Leur (Coördinator masteronderwijs, J.W.vandeLeur@uu.nl) |
Rob Bisseling (Onderwijsdirecteur, R.H.Bisseling@uu.nl) |
Heinz Hanßmann (Voorzitter, lid master OC, Heinz.Hanssmann@math.uu.nl) |
Karma Dajani (lid bachelor OC, k.dajani1@uu.nl) |
André Henriques (A.G.Henriques@uu.nl) |
Jaap van Oosten (Secretaris examencommissie, J.vanOosten@uu.nl) |
Jan Jitse Venselaar (AiO, J.J.Venselaar1@uu.nl) |
Hasse van Boven (vijfde jaars, ook OGW en Mater OC, H.W.vanBoven@students.uu.nl) |
Keije de Jong (Tweede jaars, K.deJong4@students.uu.nl) |
Lieke van Schaijk (master SFM, L.vanSchaijk@students.uu.nl) |
Wouter van Krieken (Ook ERG, w.vankrieken@uu.nl) |
Resly Suidgeest (Eerste jaars, R.Suidgeest@students.uu.nl) |
Thijs Ruijgrok (Onderwijs manager, M.Ruijgrok@uu.nl) |
Marian Brands (Studiebegeleider, M.M.Brands@uu.nl) |
Johan van de Leur (Coördinator masteronderwijs, J.W.vandeLeur@uu.nl) |
Jan Hogendijk (Onderwijs directeur, J.P.Hogendijk@uu.nl) |
Heinz Hanßmann (Voorzitter, lid master OC, Heinz.Hanssmann@math.uu.nl) |
Eduard Belitser (lid bachelor OC, E.Belitser@uu.nl) |
Johan van de Leur (Voorzitter departementsraad, J.W.vandeLeur@uu.nl) |
Jaap van Oosten (Secretaris examencommissie, J.vanOosten@uu.nl) |
Jan Jitse Venselaar (AiO, J.J.Venselaar1@uu.nl) |
Hasse van Boven (lid bachelor OC, ook ERG, H.W.vanBoven@students.uu.nl) |
Hugo Duivesteijn (vierde jaars, ook OGW, hugoduivesteijn@gmail.com) |
Lieke van Schaijk (derde jaars wiskunde en toepassingen, L.vanSchaijk@students.uu.nl) |
Aafke de Vos (Vicevoorzitter, A.deVos@students.uu.nl) |
Thomas Wasserman (lid master OC, T.A.Wasserman@students.uu.nl) |
Thijs Ruijgrok (Onderwijs manager, M.Ruijgrok@uu.nl) |
Marian Brands (Studiebegeleider, M.M.Brands@uu.nl) |
Jan Hogendijk (Onderwijs directeur, J.P.Hogendijk@uu.nl) |
Heinz Hanßmann (Voorzitter, Heinz.Hanssmann@math.uu.nl) |
Charlene Kalle (lid master OC, C.C.C.J.Kalle@uu.nl) |
Wilberd van der Kallen (lid bachelor OC, W.L.J.vanderKallen@uu.nl) |
Johan van de Leur (Voorzitter departementsraad, J.W.vandeLeur@uu.nl) |
Jaap van Oosten (Secretaris examencommissie, J.vanOosten@uu.nl) |
Hasse van Boven (ook ERG, H.W.vanBoven@students.uu.nl) |
Caroline Jagtenberg (master, carolinetjes@gmail.com) |
Wilbert Ouburg (lid master OC, W.G.Ouburg@students.uu.nl) |
Amarins van de Voorde (Vicevoorzitter, lid bachelor OC, ook OGW, A.vandeVoorde@students.uu.nl) |
Aafke de Vos (bachelor, A.deVos@students.uu.nl) |
Thijs Ruijgrok (Onderwijs manager, M.Ruijgrok@uu.nl) |
Marian Brands (Studiebegeleider, M.M.Brands@uu.nl) |
Erik Balder (Onderwijs directeur, balder@math.uu.nl) |
Gerard Sleijpen (Voorzitter, lid master OC, lid bachelor OC, G.L.G.Sleijpen@uu.nl) |
Heinz Hanßmann (Heinz.Hanssmann@math.uu.nl) |
Wilberd van der Kallen (W.L.J.vanderKallen@uu.nl) |
Johan van de Leur (J.W.vandeLeur@uu.nl) |
Jaap van Oosten (J.vanOosten@uu.nl) |
Dick van Dam (tweede jaars Wiskunde en Natuurkunde, lid bachelor OC, a.d.vandam2@students.uu.nl) |
Hugo Duivesteijn (tweede jaars Wiskunde, hugoduivesteijn@gmail.com) |
Ruud Koot (4de jaars, TWIN Wiskunde en Informatica, ruud@ruudkoot.nl) |
Jasper Valstar (master Wiskunde, lid master OC, jmvalsta@students.math.uu.nl) |
Amarins van de Voorde (eerste jaars Wiskunde, amarins@amarins.net) |
Lotte van der Zalm (master Wiskunde, l.zalm@planet.nl) |
Thijs Ruijgrok (Onderwijs manager, M.Ruijgrok@uu.nl) |
Marian Brands (Studiebegeleider, M.M.Brands@uu.nl) |
Charlene Kalle (AIOer Wiskunde, C.C.C.J.Kalle@uu.nl) |
Erik van den Ban (Onderwijs directeur, E.P.vandenBan@uu.nl) |
Gerard Sleijpen (Voorzitter, lid master OC, lid bachelor OC, G.L.G.Sleijpen@uu.nl) |
Erik van den Ban (E.P.vandenBan@uu.nl) |
Heinz Hanßmann (Heinz.Hanssmann@math.uu.nl) |
Wilberd van der Kallen (W.L.J.vanderKallen@uu.nl) |
Johan van de Leur (J.W.vandeLeur@uu.nl) |
Jaap van Oosten (J.vanOosten@uu.nl) |
Paul Zegeling (zegeling@math.uu.nl) |
Sjoerd Boersma (tweede jaars TWIN, lid bachelor OC, sboersma@students.math.uu.nl) |
Hugo Duivesteijn (eerste jaars Wiskunde, hduivest@students.math.uu.nl) |
Thessa Fokkema (tweede jaars TWIN, T.B.Fokkema@students.uu.nl) |
Jasper Valstar (vijfde jaars Wiskunde, lid master OC, jmvalsta@students.math.uu.nl) |
Mathijs Wintraecken (vierde jaars Wiskunde en Natuurkunde, M.H.M.J.Wintraecken@phys.uu.nl) |
Lotte van der Zalm (master Wiskunde, l.zalm@planet.nl) |
Thijs Ruijgrok (Onderwijs manager, M.Ruijgrok@uu.nl) |
Marian Brands (Studiebegeleider, M.M.Brands@uu.nl) |
Rogier Swierstra (AIOer Wiskunde, swierstra@math.uu.nl) |
Gerard Sleijpen (Voorzitter G.L.G.Sleijpen@uu.nl) |
Erik Balder (balder@math.uu.nl) |
Erik van den Ban (E.P.vandenBan@uu.nl) |
Wilberd van der Kallen (W.L.J.vanderKallen@uu.nl) |
Jaap van Oosten (J.vanOosten@uu.nl) |
Paul Zegeling (zegeling@math.uu.nl) |
Lotte van den Berg (derde jaars Wiskunde, bestuur AS, lberg@math.uu.nl) |
Rob van den Hengel (derde jaars Wiskunde, rhengel@math.uu.nl) |
Philip Klop (tweede jaars TWIN Wiskunde en Natuurkunde, ERG, p.klop@students.uu.nl) |
Thea de Ruijter (tweede jaars Wiskunde, ERG, t.deruijter@math.uu.nl) |
Jasper Valstar (vierde jaars wiskunde, jmvalsta@students.math.uu.nl) |
Mathijs Wintraecken (derde jaars TWIN Wiskunde en Natuurkunde, M.H.M.J.Wintraecken@phys.uu.nl) |
Thijs Ruijgrok (Onderwijs manager, M.Ruijgrok@uu.nl) |
Marian Brands (Studiebegeleider, M.M.Brands@uu.nl) |
Gerard Sleijpen (Voorzitter G.L.G.Sleijpen@uu.nl) |
Erik Balder (balder@math.uu.nl) |
Erik van den Ban (E.P.vandenBan@uu.nl) |
Wilberd van der Kallen (W.L.J.vanderKallen@uu.nl) |
Jaap van Oosten (J.vanOosten@uu.nl) |
Paul Zegeling (zegeling@math.uu.nl) |
Jan Beuving (vijfde jaars Wiskunde, janb@a-eskwadraat.nl) |
Wouter Duivesteijn (derde jaars TWIN Wiskunde en Informatica, wouter@a-eskwadraat.nl) |
Charlene Kalle (zesde jaars Wiskunde, C.C.C.J.Kalle@students.uu.nl) |
Maarten Niederer (derde jaars TWIN Wiskunde en Informatica, mniedere@students.cs.uu.nl) |
Lotte van den Berg (tweede jaars Wiskunde, lberg@math.uu.nl) |
Mathijs Wintraecken (tweede jaars TWIN Wiskunde en Natuurkunde, M.H.M.J.Wintraecken@phys.uu.nl) |
Thijs Ruijgrok (Onderwijs manager, M.Ruijgrok@uu.nl) |
Marian Brands (Studiebegeleider, M.M.Brands@uu.nl) |
Gerard Sleijpen (Voorzitter G.L.G.Sleijpen@uu.nl) |
Erik Balder (balder@math.uu.nl) |
Hans Duistermaat (duis@math.uu.nl) |
Wilberd van der Kallen (W.L.J.vanderKallen@uu.nl) |
Jaap van Oosten (J.vanOosten@uu.nl) |
Paul Zegeling (zegeling@math.uu.nl) |
Yves van Gennip (vijfde jaar TWIN NW, Y.vanGennip@students.math.uu.nl) |
Willem Maat (vijfde jaar Wiskunde, W.C.Maat@students.math.uu.nl) |
Maarten Niederer (tweede jaars TWIN Wiskunde en Informatica, mniedere@students.cs.uu.nl) |
Bernhard Pos (vierde jaar TWIN NW, B.Pos@students.math.uu.nl) |
Chris Roorda (derde jaars Bachelor Wiskunde, C.S.Roorda@students.uu.nl) |
Jan Jitse Venselaar (vierde jaars TWIN NW, J.Venselaar@students.math.uu.nl) |
Thijs Ruijgrok (Onderwijs manager, M.Ruijgrok@uu.nl) |
Marian Brands (Studiebegeleider, M.M.Brands@uu.nl) |
Gerard Sleijpen (Voorzitter G.L.G.Sleijpen@uu.nl) |
Erik Balder (balder@math.uu.nl) |
Hans Duistermaat (duis@math.uu.nl) |
Wilberd van der Kallen (W.L.J.vanderKallen@uu.nl) |
Jaap van Oosten (J.vanOosten@uu.nl) |
Paul Zegeling (zegeling@math.uu.nl) |
Jan Beuving (derde jaar Wiskunde, J.R.Beuving@students.math.uu.nl) |
Marieke Collins (derde jaar Wiskunde, M.V.Collins@students.math.uu.nl) |
Yves van Gennip (vierde jaar twin, Y.vanGennip@students.math.uu.nl) |
Sweitse van Leeuwen (eerste jaars Wiskunde en Informatica, sjleeuwe@cs.uu.nl) |
Willem Maat (vierde jaar Wiskunde, W.C.Maat@students.math.uu.nl) |
Marcel Plum (laatste jaar WEB, M.A.Plum@students.math.uu.nl) |
Thijs Ruijgrok (Onderwijs manager, M.Ruijgrok@uu.nl) |
Marian Brands (Studiebegeleider, M.M.Brands@uu.nl) |
Gerard Sleijpen (Voorzitter G.L.G.Sleijpen@uu.nl) |
Erik Balder (balder@math.uu.nl) |
Hans Duistermaat (duis@math.uu.nl) |
Wilberd van der Kallen (W.L.J.vanderKallen@uu.nl) |
Jaap van Oosten (J.vanOosten@uu.nl) |
Paul Zegeling (zegeling@math.uu.nl) |
Hil Meijer (vijfde jaars TWIN wisk/nat, H.G.E.Meijer@students.math.uu.nl) |
Pieter Eendebak (vijfde jaars TWIN wisk/nat, P.Eendebak@students.math.uu.nl) |
Jan-Jaap Oosterwijk (tweede jaars wisk, J.Oosterwijk@students.math.uu.nl) |
Pauline 't Hart (derde jaars WEB, P.tHart@students.math.uu.nl) |
Marieke Collins (tweede jaars wisk, M.V.Collins@students.math.uu.nl) |
Willem Maat (derde jaars, W.C.Maat@students.math.uu.nl) |
Thijs Ruijgrok (Onderwijs manager, M.Ruijgrok@uu.nl) |
Marian Brands (Studiebegeleider, M.M.Brands@uu.nl) |
Gerard Sleijpen (Voorzitter G.L.G.Sleijpen@uu.nl) |
Erik Balder (balder@math.uu.nl) |
Hans Duistermaat (duis@math.uu.nl) |
Wilberd van der Kallen (W.L.J.vanderKallen@uu.nl) |
Jaap van Oosten (J.vanOosten@uu.nl) |
Paul Zegeling (zegeling@math.uu.nl) |
Tammo Jan Dijkema (tweede jaars CS, T.Dijkema@students.math.uu.nl) |
Pieter Eendebak (vierde jaars TWIN wisk/nat, P.T.Eendebak@phys.uu.nl) |
Franka Faase (derde jaars Wiskunde, F.Faase@students.math.uu.nl) |
Pauline 't Hart (tweede jaars WEB, P.tHart@students.math.uu.nl) |
Carolien Reus (vijfde jaars Wiskunde, C.Reus@students.math.uu.nl) |
Imre Vegh (tweede jaars CS, I.Vegh@students.math.uu.nl) |
Joop Kolk (Onderwijs manager, kolk@math.uu.nl) |
Marian Brands (Studiebegeleider, M.M.Brands@uu.nl) |